برگزاری نشست هم اندیشی علمی حوزه و دانشگاه
تاریخ : چهارشنبه 24 آذر 1395 ساعت 15:36 | تعداد بازدید : 705
به مناسبت گرامیداشت وحدت حوزه و دانشگاه با همکاری بسیج دانشجویی و بسیج اساتید دانشگاه اردکان نشست هم اندیشی حوزه و دانشگاه با محوریت علوم اسلامی و اسلامی شدن علوم در دانشگاه اردکان برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام و المسلمین دکتر نادری عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و حجت الاسلام و المسلمین دکتر سخاوتیان از پژوهشگران حوزه علمیه قم به سخنرانی پرداختند. مبانی و اصول علوم اسلامی،آسیب شناسی، راهکارها و روش ها از جمله مواردی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت و حاضرین نیز سؤالات خود را مطرح نمودند و سخنرانان به سؤالات و شبهات طرح شده پاسخ گفتند.
در ابتدای این نشست دکتر غفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان هم ضمن خیر مقدم به دانشجویان، اساتید و میهمانان نشست هم اندیشی حوزه و دانشگاه، در سخنان کوتاهی با بیان اینکه اسلامی شدن علاوه بر علوم، بایستی به همه بخش ها و نهادهای جامعه تسری یابد، اظهار امیدواری کرد: شرایطی برای جوانان مهیا شود تا با محیط اسلامی انس و خو بگیرند و خواسته های دینی آنها فراهم گردد.
در پایان این مراسم از چهار نفر از اساتید پژوهشگر برتر بسیجی دانشگاه اردکان و دو نفر از پژوهشگران برتر حوزه علمیه امام صادق(ع) این شهرستان تجلیل شد.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035