اولین همایش کارآفرینی در عرصه منابع طبیعی
تاریخ : چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 ساعت 18:33 | تعداد بازدید : 1148
اولین همایش کارآفرینی در عرصه منابع طبیعی در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی برگزار گردید.
در این همایش که دانشجویان گرایش های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی و جمعی از اساتید این دانشکده حضور داشتند، ابتدا دکتر مجید صادقی نیا مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با بیان اهمیت رشته های کشاورزی و منابع طبیعی در جامعه، تلاش در جهت برقراری ارتباط بین مراکز دانشگاهی با نظام مهندسی را یک ضرورت برای دانشجویان این رشته ها دانست. سرپرست دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی از دانشجویان خواست با جدیت و با اراده ای قوی تحصیلات تکمیلی خود را ادامه دهند و نگران آینده شغلی خود نباشند. سپس رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد، به تشریح وضعیت کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست استان یزد و استفاده از پتانسیل های فارغ التحصیلان دانشگاهی پرداخت.
مهندس محمدرضا خلف باغی  در ادامه توانمندیهای بخش کشاورزی استان یزد را یادآور شد و گفت: به رغم اینکه استان یزد در دل کویر واقع شده اما سخت کوشی و بهره گیری از روش های نوین آبیاری و زراعت، این استان را در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی سرآمد کشور کرده است.
وی با بیان اینکه دوران دانشجویی بهترین زمان برای فراگیری آموزش های عملی در کنار مباحث علمی است از دانشجویان خواست استفاده حداکثری از این دوران ببرند.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035