گزارش کامل مسابقات رشته های مختلف ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی
تاریخ : شنبه 1 آبان 1395 ساعت 09:07 | تعداد بازدید : 756
مسابقات بدمینتون دانشگاه اردکان برگزار شد.
این سری از مسابقات با برگزاری23 بازی انجام شد. در روز پایانی این مسابقات آقایان معین قیصری و میلاد مهدی فر به فینال مسابقات راه یافتند که در پایان این بازی نیز آقای میلاد مهدی فر موفق به کسب مقام اول این مسابقات شد.
نفرات برتر تنیس روی میز ویژه برادران مشخص شدند:
نفر اول:دانیال لادریان
نفر دوم:امیر ابراهیمی
نفر سوم:سیروس پژهان
اعلام قهرمان مسابقات تنیس روی میز خواهران:
ر پایان مسابقات تنیس روی میز ویژه خواهران خانم مهسا بیات به عنوان نفر اول این مسابقات برگزیده شد.
نتایج نهایی مسابقات والیبال:
بدین ترتیب در پایان مسابقات والیبال دانشگاه اردکان تیم سروقامتان مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و همچنین تیم های عزاداران حسینی و آسیکس و برق مقام های دوم تا چهارم را کسب کردند.
در روز پایانی مسابقات والیبال و در مرحله نهایی نتایج زیر رقم خورد:
بازی رده بندی:
آسیکس2-برق0
بازی فینال:
سروقامتان2-عزاداران حسینی1
بازیهای مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال:
عزاداران حسینی-برق
سروقامتان-آسیکس
در پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال دانشگاه اردکان تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی به ترتیب زیر می باشند:
عزاداران حسینی(تیم اول گروهA)
آسیکس(تیم دوم گروهA)
سروقامتان(تیم اول گروهB)
برق(تیم دوم گروهB)
در روز اول مسابقات والیبال دانشگاه اردکان و در مرحله مقدماتی این بازیها نتایج زیر رقم خورد:
شهدای گمنام1-آسیکس2
مدافعان حرم0-سروقامتان2
شهدای گمنام1-عزاداران حسینی2
مدافعان حرم1-برق2
عزاداران حسینی2-آسیکس1
برق2-سروقامتان:0
نتایج نهایی فوتسال:
در پایان مسابقات فوتسال دانشگاه اردکان پس از گذشت پنج روز  و کش و قوس های فراوان تیم آرِنا اسپرت به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.همچنین تیم های بچه های چرخاب و تربیت بدنی94ومیلان به ترتیب مقام های دوم تا چهارم را کسب کردند.
نتایج مرحله نهایی مسابقات فوتسال:
بازی رده بندی:
تربیت بدنی4-میلان1
بازی فینال:
آرِنا اسپرت5-بچه های چرخاب4(ضربات پنالتی)
در روز پایانی مسابقات فوتسال دانشگاه در مرحله نیمه نهایی نتایج زیر رقم خورد:
آرِنا اسپرت3-میلان0
تربیت بدنی2-بچه های چرخاب3(ضربات پنالتی)
بدین ترتیب تیمهای آرنا اسپرت و بچه های چرخاب به فینال و تیم های تربیت بدنی94و میلان به رده بندی راه یافتند.
بازیهای مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال با حضور نمایندگان تیم های صعود کننده قرعه کشی و به شرح زیر اعلام شد:
آرِنا اسپرت-میلان
بچه های چرخاب-تربیت بدنی94
نتایج مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال به شرح زیر رقم خورد:
تربیت بدنی2-تاراز1(ضربات پنالتی)
تیام بختیاری0-بچه های چرخاب2
آرِنا اسپرت5-بشیکتاش2
ایساتیس کویر2-میلان3
بازی های دور بعد مسابقات فوتسال مشخص شد:
تربیت بدنی94-تاراز
تیام بختیاری-بچه های چرخاب
آرِنا اسپرت-بشیکتاش
ایساتیس کویر-میلان
در پایان دور مقدماتی مسابقات فوتسال تیم های صعود کننده به مرحله بعد به شرح زیر می باشند:
تربیت بدنی94(تیم اول گروهA)
آرِنا اسپرت(تیم دوم گروهA)
تیام بختیاری(تیم اول گروهB)
ایساتیس کویر(تیم دوم گروهB)
میلان(تیم اول گروهC)
بچه های چرخاب(تیم دوم گروهC)
بشیکتاش(تیم اول گروهD)
تاراز(تیم دوم گروهD)
نتایج روز سوم مسابقات فوتسال دانشگاه اردکان:
تربیت بدنی11-ایلیا0
تیام بختیاری8-بینوایان0
بچه های چرخاب1-پی اس جی0
گالری گل احسان0-تاراز7
بشیکتاش5-افه2
نتایج روز دوم مسابقات فوتسال دانشگاه اردکان:
آرِنا اسپرت8-ایلیا0
ایساتیس کویر2-بینوایان1
میلان5-پی اس جی1
گالری گل احسان0-اِفه4
بشیکتاش4-تاراز3
نتایج روز اول مسابقات فوتسال دانشگاه اردکان:
آرِنا اسپرت0-تربیت بدنی0
ایساتیس کویر1-تیام بختیاری5
میلان4-بچه های چرخاب4
گالری گل احسان1-بشیکتاش6
اِفه0-تاراز0







آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035