مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود دانشگاه اردکان برگزار شد
تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395 ساعت 10:46 | تعداد بازدید : 1220
معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه اردکان طی سه مراسم جداگانه در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.
در این مراسم دانشجویان ورودی سال تحصیلی95 دانشگاه اردکان ضمن آشنایی با مسئولان و مدیران بخش های مختلف دانشگاه برخی از آئین نامه های مختلف آموزشی، دانشجویی، فرهنگی و انضباطی را فرا گرفتند.
رئیس دانشگاه اردکان در معارفه دانشجویان دانشکده های فنی مهندسی، کشاورزی  منابع طبیعی و دامپزشکی و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی حاضر شد و در سخنانی بر فراگیری علم و در کنار آن ارتقاء اخلاق و تعهد تأکید کرد. دکتر حسین غفوری چرخابی ضمن خیرمقدم به دانشجویانی که دانشگاه اردکان را به عنوان محل تحصیلات عالی خود انتخاب نموده اند تعهد، انضباط و سخت کوشی را سه محور شعار این دانشگاه برشمرد. رئیس دانشگاه اردکان، پیشرفت های دانشگاه را به ویژه در حوزه آموزشی از سال 88 به عنوان سال تأسیس مرکز آموزش عالی اردکان تاکنون را یادآور شد و افزایش تعداد رشته های دانشگاهی به 33 رشته و راه اندازی 11 رشته در مقطع کارشناسی ارشد را از جمله دستاوردهای تلاش مجموعه همکاران دانشگاه اردکان عنوان کرد. دکتر غفوری چرخابی اظهار امیدواری کرد: دانشجویان به دنبال تبدیل علم به پژوهش و پژوهش به فناوری و نهایتا تبدیل آن به ثروت باشند و در راستای شعار امسال مبنی بر       « اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» فعالیت های خوبی داشته باشند.
حفاظت از حیثیت دانشجویی، برخورداری از روحیه نشاط و شادابی، عبادت و بندگی خداوند در سنین جوانی، وقت شناسی و اهتمام جدی به درس و مباحث درسی از دیگر محورهای سخنان رئیس دانشگاه اردکان بود.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اردکان هم در این مراسم به تشریح برخی از آئین نامه های مهم حوزه آموزشی پرداخت. پیگیری مرتب اطلاعیه ها در برد های دانشکده ها و وب سایت دانشگاه، حضور منظم در کلاس های درس و همگامی با تقویم آموزشی دانشگاه از جمله توصیه های دکتر احمد فتاحی به دانشجویان جدیدالورود بود. دکتر ابوالفضل عزیزیان معاون دانشجویی دانشگاه اردکان نیز طی چند نوبت برخی از شاخص ها و عناوین مهم فعالیت دانشجویان در حوزه های مختلف از جمله دانشجویی، فرهنگی و انجمن های علمی و صنفی را تبیین نمود.
در این برنامه ها آقایان دکتر سیدحسن موسوی، دکتر مجید صادقی نیا و دکتر یاسررضاپور به ترتیب به عنوان سرپرستان دانشکده های فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و علوم تربیتی و روانشناسی سخنرانی کرده و به بیان برخی از مطالب ضروری پرداختند.تصاویر بیشتر برای معارفه دانشجویان فنی مهندسی
تصاویر بیشتر برای معارفه دانشجویان کشاورزی و منابع طبیعیتصاویر بیشتر برای معارفه دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035