گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند در دانشگاه اردکان
تاریخ : سه شنبه 9 شهریور 1395 ساعت 10:51 | تعداد بازدید : 963
هفته دولت و روز کارمند در دانشگاه اردکان گرامی داشته شد.
در مراسمی که به همین مناسبت در آخرین روز از هفته دولت در سالن آمفی تئاتر دانشگاه اردکان برگزار شد، از کارکنان دانشگاه اردکان قدردانی گردید.
رئیس دانشگاه اردکان در گردهمایی کارکنان این دانشگاه با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر روز کارمند را به کارکنان تبریک و با یادآوری شعار دانشگاه اردکان مبنی بر تعهد، انضباط و سخت کوشی گفت: پایه های دانشگاه اردکان با تلاش و پشتکار کارکنان و اعضای هیأت علمی کنونی بنیانگذاری گردیده و برای همیشه تلاش های مجموعه همکاران دانشگاه برای آیندگان ثبت و ضبط خواهد بود.
دکتر غفوری چرخابی در ادامه به تبیین شاخصه های منشور اخلاقی کارکنان دانشگاه پرداخت و گفت:مدیران بخش های مختلف دانشگاه همواره آماده دریافت پیشنهادات سازنده کارکنان هستند. رئیس دانشگاه اردکان افزود: سعی شده تا در حدی که قوانین اجازه داده حمایت های مالی لازم از کارکنان صورت گیرد.
دکتر غفوری چرخابی، پایبندی به ضوابط، صداقت، پرهیز از چاپلوسی، انجام امور در موعد مقرر، دلبستگی به سیستم، نقدپذیری، معرفی مجموعه به دیگران، برخورد مناسب و احترام متقابل، هدایت خیرین به سمت دانشگاه، پرهیز از کم کاری و مداخله در وظایف یکدیگر، جلوگیری از بروز اختلاف، خیرخواهی برای یکدیگر، جلب رضایت حداکثری ارباب رجوع و تفکر و خلاقیت را از جمله محورهای کاری کارکنان دانشگاه اردکان عنوان کرد.
در ادامه سرپرست معاونت اداری مالی دانشگاه هم بر صداقت، صمیمت و صلابت در محیط کاری تأکید  و اظهار امیدواری کرد با هماهنگی و همکاری بین کلیه کارکنان به نحو بهتری اهداف دانشگاه محقق گردد. خانم دکتر بهجتی با اشاره به برخی از محدودیت های اعتبارات بهینه سازی، صرفه جویی و مدیریت هزینه را یک ضرورت برای کارکنان برشمرد.در این مراسم همچنین دکتر فتاحی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه هم با تبریک روز کارمند، بخش عمده ای از پیشرفت های دانشگاه را مدیون زحمات کارکنان دانست و بر اطاعت پذیری از مافوق در محیط کار تأکید کرد. دکتر خوانین زاده مدیر ستاد رفاهی دانشگاه هم آخرین سخنران این جلسه بود که به بیان برخی از مطالب ویژه کارکنان پرداخت و پیشنهاداتی ارائه کرد.

همچنین در پایان این جلسه به کلیه کارکنان هدایایی اعطا گردید. 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035