برگزاری مراسم ختم مرحوم پدر استاد گرامی مهدی حیات زاده
تاریخ : یکشنبه 6 تیر 1395 ساعت 11:42 | تعداد بازدید : 1319
مراسم ختم مرحوم احمد حیات زاده پدر استاد گرامی مهدی حیات زاده صبح امروز یک شنبه ششم تیرماه همزمان با ایام شهادت حضرت مولی الموحدین امیرمؤمنان امام علی(ع) از طرف دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در دانشگاه اردکان برگزار شد.
در این مراسم که دکتر غفوری چرخابی رئیس دانشگاه و جمعی از اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه و بستگان و آشنایان مرحوم حضور داشتند؛ حجت الاسلام آقایی از اساتید حوزه و دانشگاه در سخنانی با تسلیت ایام شهادت امام علی(ع) به بیان اهمیت موضوع  بیت المال پرداخت و گزیده های از سخنان گهربار  آن امام همام را در این خصوص مورد بررسی قرار داد. وی با بیان اینکه بیت المال اموالی هست به صورت امانت در دست زمامداران که بایستی به صورت عادلانه به دست مردم برسانند گفت: امام علی(ع) با جدیدت مقابل بی عدالتی ایستاد و همواره بهترین الگو در راه مبارزه با مفاسد و اشاعه عدالت و ظلم ستیزی می باشد. حجت الاسلام آقایی همچنین با قرائت بخشی از نامه های امام علی(ع) خطاب به استانداران و والیانش در بلاد اسلامی نگه داری از امانت الهی در دیانت را مورد تأکید قرار داد. در این مراسم همچنین یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت در غم سالروز شهادت حضرت امیرالمؤمنین امام علی(ع)  به مرثیه سرایی پرداخت.
گفتنی است مرحوم حیات زاده پدر استاد گرامی آقای مهدی حیات زاده(گروه مرتع و آبخیز داری) هفته گذشته در سن 61 سالگی دار فانی را وداع گفت.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035