دانشگاه اردکان میزبان دانشگاهیان و فرهنگیان در ایام نوروزی
تاریخ : چهارشنبه 6 فروردین 1393 ساعت 13:29 | تعداد بازدید : 1311
شهر تاریخی اردکان و سرزمین علم و ادب و ایمان با مردمانی مهمان نواز این روزها میزبان تعداد زیادی از مسافران نوروزی است که این شهر را برای سپری کردن تعطیلات نوروزی انتخاب کرده اند و یا به قصد سفر به سایر نقاط کشور برای ساعاتی مهمان این دیار شده اند.
نوروز 93 برای اولین بار دانشگاه اردکان هم سهمی از اسکان مهمانان نوروزی و به ویژه دانشگاهیان و فرهنگیان را به عهده دارد. مرکز آموزش عالی حضرت خدیجه(س) وابسته به دانشگاه اردکان که در مسیر بزرگراه تهران-بندرعباس واقع شده این روزها محل پذیرش و پذیرایی از مهمانان نوروزی است. ستاد اسکان مسافران نوروزی این دانشگاه از 25 اسفندماه کار خود را آغاز کرده و روزانه به طور میانگین بیش از 80 نفر از مسافران را اسکان داده است. در خدمات رسانی دانشگاه به مهمانان نورزی از امکانات رفاهی مناسب استفاده شده و ستاد اسکان دانشگاه روزانه یک تور بازدید از اماکن تاریخی و دیدنی اردکان را نیز برنامه ریزی کرده است. فعالیت ستاد اسکان مسافران نوروزی در دانشگاه تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است در نخستین روزهای آغاز سال نو جمعی از مدیران و اعضای هیأت علمی چند دانشگاه از شهرهای مختلف کشور از اردکان دیدن نمودند که در این بازدیدها مورد استقبال مسئولین دانشگاه اردکان قرار گرفتند.
امکانات رفاهی دانشگاه اردکان در نوروز 1393

 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035