بازدید دانش آموزان مرکز پیش دانشگاهی دخترانه خادم زاده اردکان از دانشگاه
تاریخ : پنج شنبه 15 اسفند 1392 ساعت 07:35 | تعداد بازدید : 1443
دانش آموزان مرکز پیش دانشگاهی دخترانه خادم زاده اردکان به همراه مدیر و معلمان آموزشگاه در بازدید از بخش های مختلف دانشگاه اردکان با فعالیت های آموزشی و امکانات این دانشگاه آشنا شدند.
ابتدا دانش آموزان وارد سالن آمفی تئاتر شدند و مورد استقبال رئیس و مدیران دانشگاه قرار گرفتند. رئیس دانشگاه اردکان در جمع دانش آموزان در سخنانی به پیشینه عالم پروری اردکان اشاره کرد و از دانش آموزان خواست با تلاش و کوشش در راه تحصیل علم و به ویژه تقویت جایگاه اردکان در کنکور سراسری، میراث گذشتگان را حفظ کنند. دکتر غفوری چرخابی همچنین با تبیین جایگاه امروزی اردکان به لحاظ توسعه آموزش عالی به معرفی رشته های دانشگاه اردکان پرداخت و افزود: با پیگیری های صورت گرفته در حال حاضر 23 رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه اردکان دایر می باشد. رئیس دانشگاه اردکان همچنین از دانش آموزان خواست تا در انتخاب رشته نهایت دقت و برنامه ریزی را داشته باشند تا بعد از قبولی نیازی به  انتقالی یا جابه جایی نداشته باشند.
در ادامه دانش آموزان از آزمایشگاه های آب و خاک، بیابان و اتاق کشت بازدید کردند و در پایان هم وارد نمایشگاه منابع طبیعی و محیط زیست شدند و آقای بناپور از فعالین محیط زیست انواع مارهای سمی و غیر سمی کشور را معرفی کرده و از دانش آموزان و دانشجویان خواست در جهت حفظ محیط زیست در جامعه فرهنگ سازی کنند.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035