به بهانه میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان
تاریخ : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 ساعت 09:26 | تعداد بازدید : 939
بسم الله الرحمن الرحیم
جوانی فصل شادابی و نشاط و زندگی است،گوهر گرانبهایی است که کسی قدر آن نمی داند و منزلتش را نمی شناسد. جوانی فصل اوج نشاط در بندگی و خاکساری است.جوانی موسم مجاهدت علمی و معنوی و اوان اسیر کردن دیو شهوت به سرپنجه تقوی و پاکدامنی است.
اینجانب تولد علی اکبر علیه السلام و روز جوان را به یکایک شما  دانشجویان جوان اعم از زنان باوقار و پاکدامن و مردان با تقوی و فضیلت پیشه تبریک و تهنیت عرض می کنم و عافیت و عزت و عاقبتی نیکو را از درگاه اقدس احدیت برایتان مسئلت می کنم.
در این جا لازم است از همه دانشجویان عزیزی که در راه اعتلای فرهنگ دینی در قالب گروه های مختلف کمر همت بسته  و بازار فعالیت های فرهنگی را در دانشگاه گرم و پر رونق کرده و بر نشاط و شادابی جامعه دانشجویی می افزایند تشکر و قدردانی کنم.قرائت قران در جوانی سبب می شود قرآن با گوشت و خون انسان عجین شود و توبه در عنفوان جوانی سعادت ابدی را به ارمغان میآورد و توسل به ائمه اطهار(ع)در این دوره، راه دستیابی به بهروزی و کامیابی را برای انسان هموار می کند.ان شاء الله عاقبت به خیر شوید و با قرآن و عترت همنشین باشید و قدر جوانی تان را بدانید.ایام به کام و روزگار عزت و توفیق مستدام.
ارادتمند و دعاگوی
حسین غفوری چرخابی
رئیس دانشگاه اردکان

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035