حضور پررنگ گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه اردکان در دهمین کنفرانس دوسالانه اقتصاد کشاورزی ایران
تاریخ : شنبه 25 اردیبهشت 1395 ساعت 12:22 | تعداد بازدید : 1971
جمعی از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته اقتصاد کشاورزی دانشگاه اردکان به همراه سه نفر از اساتید این دانشگاه در دهمین کنفرانس دوسالانه اقتصاد کشاورزی ایران که به میزبانی دانشگاه شهید باهنرکرمان برگزار شد شرکت کردند که این سفر علمی با دستاوردهایی برای دانشگاه اردکان نیز همراه بود.
ارائه دو مقاله توسط آقایان دکتر فتاحی و دکتر فهرستی و اجرای یکی از پنل های تخصصی (عضو هیأت رئیسه)این کنفرانس از طرف دکتر فتاحی با عنوان« اقتصاد منابع طبیعی و محیط زیست» و عضویت نامبرده در کمیته علمی کنفرانس از جمله افتخارات دانشگاه اردکان در این رویداد علمی بود. مقالات ارائه شده از طرف دکتر فتاحی و دکتر فهرستی در این کنفرانس شامل بررسی ایجاد بازار محصولات ارگانیک با چشم انداز بازار جهانی(مطالعه موردی گوجه فرنگی ارگانیک) و بررسی همگرایی فصلی فضایی قیمت(مطالعه موردی قیمت انواع گوش مرغ،گوسفند و گاو در دو استان فارس و اصفهان)بود. دهمین کنفرانس دوسالانه اقتصاد کشاورزی ایران با هدف بررسی مشکلات موجود در مسیر درآمدزایی بخش کشاورزی ایران برگزار گردید که اساتید و متخصین این بخش از تاریخ22اریبهشت به مدت 2 روز ضمن ارائه مقالات خود در 15 محور به بحث و تبادل در خصوص آخرین دستاوردهای بخش اقتصاد کشاورزی پرداختند.
لازم به ذکر است مسئولین برگزاری همایش در انتهای این کنفرانس دو روزه مراتب تشکر و قدردانی خود را جهت حضور دانشجویان دانشگاه اردکان اعلام نمودند.
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035