بازدیدمدیرکل امور بودجه طرح های عمرانی امور آموزش عالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی از طرح های عمرانی دانشگاه
تاریخ : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 14:05 | تعداد بازدید : 1297
 مدیرکل امور بودجه طرح های عمرانی امور آموزش عالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به همراه یکی از کارشناسان این سازمان از طرح های عمرانی دانشگاه اردکان دیدن کردند.
در بازدید مهندس شفیعی مدیرکل امور بودجه طرح های عمرانی امور آموزش عالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و خانم رهنورد کارشناس این سازمان به همراه دکتر غفوری چرخابی رئیس دانشگاه وضعیت طرح های عمرانی دانشگاه اردکان مورد بررسی قرار گرفت.
خوابگاه در دست احداث خیری حاج جلال تقوی زاده و طرح احداث دانشکده دامپزشکی از جمله طرح هایی بود که مورد بازدید مسئولین قرار گرفت. خوابگاه حاج جلال تقوی زاده در سه طبقه و در زیربنای 5500مترمربع با ظرفیت350 نفر در حال حاضر بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و دانشکده دامپزشکی نیز در زیربنای2000مترمربع و در سه طبقه احداث خواهد شد که در حال حاضر عملیات عمرانی آن آغاز گردیده است.
مسئولین همچنین در نشستی به بررسی اعتبارات، مسائل و اولویت های دانشگاه اردکان پرداختند. رئیس دانشگاه اردکان در این نشست اظهار امیدواری کرد: با تخصیص به موقع اعتبارات شاهد بهره برداری هرچه سریعتر از همه طرح های عمرانی دانشگاه باشیم. دکتر غفوری چرخابی همچنین با تشریح وضعیت آموزش عالی شهرستان و دانشگاه اردکان از اقدامات ارزشمند خیرین اردکانی در حوزه آموزش عالی به نیکی یاد کرد. در این نشست مهندس شفیعی مدیرکل امور بودجه طرح های عمرانی امور آموزش عالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز به نیازهای دانشگاه های جدید اشاره و بر مرتفع سازی نیازهای اساسی این دانشگاه ها تأکید کرد.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035