تجلیل مسئولین ناحیه مقاومت بسیج از رئیس دانشگاه اردکان در آستانه برگزاری اردوهای راهیان نور
تاریخ : یکشنبه 11 اسفند 1392 ساعت 21:47 | تعداد بازدید : 1317
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج و مسئول بسیج دانشجویی اردکان با حضور در دانشگاه اردکان به پاس پشتیبانی گسترده این دانشگاه از اردوهای راهیان نور، از رئیس این مجموعه آموزشی تجلیل کردند.
رئیس دانشگاه اردکان در نشست مشترکی که با مسئولین ناحیه مقاومت بسیج اردکان در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد، با اشاره به فعالیت های مؤثری که بسیج دانشجویی می تواند در دانشگاه انجام دهد، گفت: بسیج بایستی رسالت خویش را که جذب حداکثری است انجام دهد و یک دانشجوی بسیجی در هر زمینه ای از جمله علمی بایستی در بین دانشجویان نمونه باشد. دکتر غفوری چرخابی ادامه داد: همانگونه که  در دوران دفاع مقدس از ولایت و ارزشهایمان دفاع کردیم امروز نیز هیچ چیزی را جایگزین آن نمی کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان نیز با تقدیر از خدمات دکتر غفوری به بیان خاطراتی از دوران همرزمی با وی در جبهه های نبرد حق علیه باطل پرداخت و گفت: در شرایطی که همه کشورهای منطقه خلیج فارس در وضعیت حساسی به سر می برند؛ بایستی قدردان نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم. سرهنگ موتاب حضور نهاد بسیج در هر دستگاهی را باعث واکسینه شدن آن مجموعه توصیف و اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی صحیح، دانشجویان دانشگاه اردکان بسیجی وار دانشگاه را در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی یاری رسانند. حجه الاسلام داوودی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اردکان هم با بیان گوشه هایی از تهاجم فرهنگی و دسیسه های دشمن با ابزارهای متفاوت، وظیفه بسیجیان را سنگین دانست و ضمن ارائه برخی از راهکارها آمادگی ناحیه مقاومت بسیج اردکان جهت هرگونه همکاری با حوزه آموزش عالی را اعلام کرد. در این نشست همچنین معاون آموزشی و هر یک از مدیران دانشجویی و فرهنگی به فعالیت های بسیجی صورت گرفته در حوزه های کاری خود پرداختند. در پایان هم مسئولین ناحیه مقاومت بسیج اردکان از دکتر غفوری چرخابی رئیس دانشگاه با اهداء لوح یادبود تجلیل کردند.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035