هماهنگی جشن ایام الله دهه فجر در دستور کار رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اردکان
تاریخ : شنبه 11 بهمن 1393 ساعت 13:14 | تعداد بازدید : 1309
رؤسا و نمایندگان مراکز آموزش عالی اردکان در دومین جلسه کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان اردکان در خصوص گرامیداشت ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و به ویژه جشن مشترک بین دانشگاه ها ومراکز آموزش عالی هماهنگی های لازم را به عمل آوردند.
در این نشست ابتدا رئیس دانشگاه اردکان و مسئول کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان با گرامیداشت پیشاپیش ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، با بیان گزارشی از مصوبات کمیته دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از برگزاری جشن مشترک مراکز آموزش عالی اردکان همزمان با بیستم بهمن ماه خبرداد. دکتر غفوری چرخابی ضمن تأکید بر مشارکت همه دانشگاهیان در گرامیداشت ایام الله دهه فجر افزود:دانشگاهیان در طول انقلاب اسلامی همواره قشری تأثیرگذار بوده و امروز نیز بایستی به بهترین نحو دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای دانشجویان تبیین گردد.  
در ادامه جلسه هریک از رؤسا و نمایندگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص برگزاری هرچه بهتر مراسم پرداختند. در این جلسه در خصوص برپایی نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی و چاپ برشور ویژه این ایام، برگزاری مسابقه و اجرای گروه هنری و سایر برنامه های این مراسم بحث و تبادل نظر و تصمیماتی گرفته شد.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035