برگزاری اولین جلسه کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان
تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393 ساعت 09:20 | تعداد بازدید : 1583
اولین جلسه کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان با حضور جمعی ازرؤسا و نمایندگان مراکز آموزش عالی شهرستان در دانشگاه اردکان برگزار گردید.
در این نشست ابتدا رئیس دانشگاه اردکان و مسئول کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان با گرامیداشت پیشاپیش ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد که نقش محوری آن با امام خمینی(ره) بود که با تأسی به سنت و سیره ائمه اطهار(علیهم السلام) توانستند این حرکت عظیم را استمرار ببخشند.
دکتر حسین غفوری چرخابی با بیان اینکه انقلاب اسلامی کشورمان مردمی ترین انقلاب در تاریخ انقلاب های جهان محسوب می شود، افزود: بایستی سعی کنیم که از توان همه افرادی که در خانواده انقلاب قرار دارند بهره ببریم و در جشن های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این مهم مورد توجه قرار گیرد.مسئول کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان اردکان سپس از کلیه دانشگاه ها دعوت کرد تا به بهترین نحو در برگزاری هرچه باشکوهتر ایام ا... دهه فجر امسال همکاری لازم را داشته باشند.
در ادامه جلسه هم سایر رؤسا و نمایندگان مراکز آموزش عالی با تشریح امکانات و توانمندیهای مراکز تحت مدیریت خود، آمادگی این واحدها را جهت هرگونه همکاری با ستاد دهه فجر اعلام نمودند. در ادامه جلسه هم آقای دکتر ابوالفضل عزیزیان معاون دانشجویی دانشگاه اردکان به عنوان دبیر کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر اردکان معرفی شد و مقرر شد با همکاری کلیه مراکز دانشگاهی اردکان برنامه های بزرگداشت ویژه این ایام و به ویژه جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت حداکثری و به نحو مطلوب برگزار گردد.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035