پیام نوروزی رییس دانشگاه اردکان
تاریخ : جمعه 13 فروردین 1395 ساعت 17:55 | تعداد بازدید : 967
بسم الله الرحمن الرحيم
بهار فصل رویش لاله و سنبل و نسترن و شقایق است که شادابی و طراوت و پویایی و تحرک را نوید می بخشد.بهار آغاز موسمی جهت تجدید قوا به منظور ارائه اندیشه ای نو و تلاش بیشتر و عزمی راسخ تر جهت ساختن فردایی توأم با آبادانی مادی و معنوی است.
حال که همه هستی در وجد و شور و شعف غوطه ور است سزاوار است که این انسان تلاش و سازندگی و همت و حمیت و رادمردی را نصب العین خویش سازد تا در مسیر تعالی و بندگی و پیشرفت مادی و معنوی بیش از پیش موفق باشد.
نشاط و شادابی در مراکز آموزش عالی یعنی نشاط و فعالیت در حوزه پژوهش و فناوری و مجاهدت علمی جهت حل مشکلات به ظاهر لاینحل اما در واقع حل شدنی با سرپنجه ایمان و تدبیر، نشاط در محیط علمی یعنی اتحاد و انسجام سلایق حول محور دین و ولایت جهت ساختن جامعه ای با پیشرفت متوازن و پایدار.
اینک که سال 95 بنا به فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) سال« اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامیده شده است امید می رود همگان از جمله دانشگاهیان اعم از اساتید و دانشجویان و کارکنان با نشاط و تحرک و همت و حمیت نه در شعار بلکه در عمل با ارائه و اجرای طرح های دانش بنیان و کاربردی، تحولی شگرف در راه خودکفایی بیافرینند و پایه های اقتصاد درون زا را بنیان گذارند و تقویت کنند.
ضمن تبریک شروع فعالیت های آموزشی به همه دانشگاهیان، سالی سرشار از توفیق و کامیابی و تن درستی و شادکامی را در سایه ولایت ائمه معصومین علیهم السلام  برای همگان آرزومندم.
ارادتمند و دعاگوی
حسین غفوری چرخابی
رییس دانشگاه اردکان

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035