دانشگاه اردکان میزبان اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردکان
تاریخ : جمعه 27 آذر 1394 ساعت 13:58 | تعداد بازدید : 968
دانشگاه اردکان روز چهارشنبه مورخ94/9/25 میزبان اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردکان
بود.
اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردکان ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه اردکان نیازهای عمرانی اولین دانشگاه دولتی مستقل در اردکان را نیز مورد بررسی قرار دادند. در ادامه شهردار، اعضای شورای شهر و هیأت رئیسه دانشگاه اردکان در جلسه ای در خصوص برخی از نیازهای دانشگاه بحث و تبادل نظر و تصمیماتی را اتخاذ نمودند. رئیس دانشگاه اردکان در این نشست پس از ارائه گزارشی  از روند شکل گیری دانشگاه اردکان گفت: تلاش ما در دانشگاه اردکان شکل گیری یک دانشگاه جامع بوده است که هم اکنون این خواسته به ویژه در حوزه آموزشی نسبتاً محقق گردیده است. دکتر غفوری چرخابی ارتقاء سطح کیفی در حوزه های مختلف را اولویت دانشگاه عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود: مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری لازم را با دانشگاه داشته باشند.
آقای آسایش رئیس شورای اسلامی شهر اردکان هم خدمت به توسعه آموزش عالی را افتخار بزرگی دانست و برای رفع موانع توسعه آموزش عالی در حوزه عمرانی قول مساعد داد.همچنین مهندس شهابی زاد شهردار اردکان در جریان بازدید از دانشگاه خدمت رسانی به قشر دانشگاهی را افتخار عنوان کرد و آمادگی شهرداری را جهت همکاری با دانشگاه اعلام نمود.
همکاری در جهت حصاری کشی ضلع جنوبی دانشگاه، احداث پل هوایی مقابل ورودی دانشگاه،نصب سرعت گیر در بلوار دسترسی به دانشگاه، تعریض تقاطع بلوار دانشگاه با بلوار آیت الله خاتمی(ره) و آسفالت محوطه های اطراف دانشکده روانشناسی و مسجد الغدیر از جمله مصوبات این جلسه بود.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035