بازدید فرماندار اردکان از دانشگاه
تاریخ : شنبه 16 آبان 1394 ساعت 15:39 | تعداد بازدید : 1566
فرماندار اردکان در بازدید 2ساعته خود از دانشگاه اردکان از نزدیک روند توسعه و ظرفیت های تنها دانشگاه دولتی مستقل در این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
حسین اسماعیلی بازدید خود را ابتدا از کنتابخانه مرکزی آغاز کرد و از بخش های مختلف آن از جمله سالن مطالعه خواهران، سالن مطالعه برادران و مخزن کتاب دیدن کرد.کتابخانه مرکزی و آزمایشگاه مرکزی که در راستای سیاست تجمیع کتابخانه ها و امکانات آزمایشگاهی صورت گرفته در مجموعه در زیربنای 2 هزار مترمربع احداث شده اند. فرماندار در این بازدید که دکتر حسین غفوری چرخابی ریاست دانشگاه و دکتر احمد فتاحی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه وی را همراهی می کردند در ادامه وارد ساختمان تازه تأسیس دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی شد و ضمن آشنایی با بخش های آموزشی و اداری آن از راه اندازی این طرح عمرانی در مدت زمان کوتاه اظهار خرسندی کرد.
دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مقصد بعدی فرماندار و هیأت همراه در دانشگاه اردکان بود. سایت و کارگاه کامپیوتر، دفتر تشکل های دانشجویی و گروه های آموزشی از جمله مواردی بود که در این دانشکده مورد بازدید آقای حسین اسماعیلی قرار گرفت. دانشکده فنی و مهندسی و سازمان مرکزی هم آخرین قسمتی بود که فرماندار از آن دیدن کرد. در این بازدیدها فرماندار با تعدادی از اساتید، دانشجویان و کارکنان نیز به گفتگو نشست و با فعالیت های آنان آشنا شد. فرماندار اردکان ضمن تشکر از کلیه عوامل دانشگاه، حجم فعالیت های صورت گرفته در دانشگاه اردکان را خوب ارزیابی و اظهار امیدواری کرد با همدلی و حرکت بر اساس برنامه ریزی دقیق شاهد تحولات در حوزه های آموزش عالی شهرستان باشیم.
دکتر غفوری چرخابی ریاست دانشگاه هم در جریان این بازدید به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته درحوزه های عمرانی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه پرداخت.
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035