تیم قهرمان فوتسال دانشگاه اردکان انتخاب شد
تاریخ : شنبه 9 آبان 1394 ساعت 14:24 | تعداد بازدید : 1763
مسابقات انتخابی تیم فوتسال دانشگاه در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 7 و 8 آبانماه در سالن فجر ورزشگاه آزادی اردکان برگزار شد.
در این دوره از مسابقات 9 تیم در سه گروه سه تیمی با هم به رقابت پرداختند که دور مقدماتی آن صبح و شب  پنج شنبه برگزار گردید که از هر گروه 2 تیم به دور بعد مسابقات راه یافتند.
در ادامه مسابقات شش تیم صعود کننده در دو گروه 3 تیمی قرار گرفتند که بعد از بازیهای دوره ای چهار تیم به دوره نیمه نهایی راه یافتند که بعد از انجام مسابقات در نهایت تیم تیام بختیاری و تیم بچه های چرخاب به مرحله رده بندی و تیم های عزاداران حسینی و کاکتوس به مرحله فینال مسابقات راه یافتند. بعد از مسابقه جذاب و دیدنی تیم تیام بختیاری با پشت سرگذاشتن تیم بچه های چرخاب با نتیجه 5 بر4 موفق به کسب عنوان سومی مسابقات شد و تیم عزادارن حسینی هم با غلبه بر تیم کاکتوس با نتیجه 4-0 با اقتدار عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
در روز پایانی این مسابقات رئیس دانشگاه اردکان به همراه معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در محل برگزاری مسابقات حاضر شدند و از نزدیک روند برگزاری این مسابقات را دنبال کردند.دکتر غفوری چرخابی در اجتماع بازیکنان در سخنانی کوتاهی ضمن قدردانی از امور تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه و سایر عوامل برگزاری،  مسابقات ورزشی را عامل مهمی در ایجاد روحیه نشاط و تندرستی در محیط آموزشی و علمی عنوان کرد. رئیس دانشگاه اردکان همچنین اظهار امیدواری کرد شاهد موفقیت  های تیم فوتسال این دانشگاه در بین دانشگاه های منطقه و کشور باشیم.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035