ستاد رفاهی

نام و نام خانوادگی: مجید مروتی شریف‌آباد 

رشته تحصیلی: علوم آناتومی دامپزشکی

مرتبه: استادیار
ایمیل: mmorovati@ardakan.ac.ir
تلفن: 32240916-035

 

                            ثبت نام بیمه تکمیلی

1. تکمیل فرم ثبت نام (از طریق دفتر واحد مربوطه ، سایت دانشگاه و دفتر امور رفاهی).
2. حداکثرمهلت ثبت نام تا تاریخ 1398/2/10 می باشد.
3.بعداز تاریخ ذکر شده ، شرکت بیمه طرف قرارداد به هیچ وجه از افراد جدید ثبت نام بعمل نمی آورد.
4. تکمیل فرم ثبت نام برای اعضای قبلی که عضو بیمه تکمیلی درمان بوده اند الزامی می باشد.
5. نظر به اینکه تا لیست کلیه افراد متقاضی در لیست بیمه ثبت نگردد، بیمه مبادرت به پرداخت خسارت نمی نماید از همکاران عزیز تقاضا می شود در اولین فرصت نسبت به انجام فرآیند ثبت نام اقدام نمایند.

6.کارکنان محترم شرکتی نیز می توانند از طریق ارائه چک معتبر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
************
"همکاران گرامی
بر اساس هماهنگیهای انجام شده متقاضیان (کارمندان و اعضا هیات علمی) استفاده از تسهیلات بانک سامان میتوانند تا تاریخ 2 دی (دوم دی) ماه سال جاری (1397) نسبت به ثبت نام در واحد مالی ( آقای کمالی) با در دست داشتن کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی و فیش حقوقی و حکم کارگزینی اقدام نمایند. توصیه میشود جهت اطلاع از شرایط و نحوه استفاده از کارت اعتباری  اینجا کلیک  نمایید.  جهت اطلاع ازخلاصه طرح  اینجا کلیک نمایید. "
 
***
اين ستاد به منظور شناخت نيازهاي رفاهي كاركنان و ايجاد زمينه‌هاي متناسب براي حمايت مادي و پشتيباني مالي و معيشتي تشكيل شده است.
***
همکاران گرامی جهت اطلاع از برنامه های آموزشی و اوقات فراغت تابستان 96 هیات های ورزشی شهرستان اردکان اینجا کلیک کنید. ضمنا علاقمندان میتوانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره  30001393 جهت ثبت نام مربوط به رشته مورد نظر اعلام و ارسال نمایند. لازم به ذکر است در صورت ثبت نام گروهی بیش از 15 نفر برای یک رشته همکاران یا فرزندان آنها 15 درصد تخفیف در نظر گرفته می شود.
ستاد رفاهی دانشگاه

***
اطلاعیه بیمه تکمیلی
همکاران گرامی جهت اطلاع از اسناد و مدارک مورد نیاز پزشکی جهت پرداخت هزینه ها اینجا و به منظور دریافت فرم لیست مدارک بیمه تکمیلی اینجا کلیک نمایند.
 
***
اطلاعیه سفر های داخلی و خارجی
به اطلاع همکاران گرامی می رساند پیرو هماهنگیهای انجام شده توسط وزارت متبوع امکان سفرهای داخلی و خارجی با شرایط اقساطی فراهم شده است. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.
 
****
قابل توجه همکاران گرامی
به اطلاع میرساند بر اساس نامه ارسالی  از ستاد رفاهی وزارت علوم، مشخصات ساختمان 175 واحدی مروارید واقع در شرق تهران و شرایط فروش و متراژ جهت فروش توسط شرکت انبوه سازی شوقی اعلام شده است. لذا متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایند. 

***
اولین برنامه سفر گروه کوهنوردی دانشگاه با همکاری کار گروه کوهنوردی و تربیت بدنی دانشگاه به سرپرستی آقای سالاری و حضور فعال اعضا هیات علمی دانشکده فنی مهندسی و علوم انسانی و کارکنان دانشگاه با راهنمایی و سرپرستی استاد اصغر آیتی زاده صبح روز 5شنبه مورخ 30 اردیبشهت ماه برگزار شد. در این سفر که به مقصد دره گاهان تفت برنامه ریزی شده بود اعضا با سفر به دره آب پلنگ از مناظر زیبا و دیدنی این دره بازدید و با قلعه پهلوان بادی با قدمت 7 هزار ساله در دوره میتراییسم و سابقه تاریخی آن آشنا شدند و سپس با طی مسیر دو ساعته با گذر از دره اب پلنگ و با آبیاری درختان کشت شده در طول مسیر از صخره ها و گسلهای منطقه بازدید و با گرفتن عکسهای یادگاری خاطره ای ماندگار را در طبیعت زیبای دره آب پلنگ ثبت نمودند. سپس در مسیر بازگشت با گذر از صخره ها و دره ها با شیبهای متوسط و تند طی مدت یک ساعت به اردوگاه دره گاهان رسیده و با استقرار در کنار جوی آب اردوگاه، صبحانه را در فضایی بسیار آرامش بخش و مطبوع صرف نمودند. سپس گروه به پیست اسب سواری رفته و با آشنایی با مراحل پرورش و نگهداری اسب یکی از اسبهای مناسب سوارکاری انتخاب و با همکاری همکاران آقایان حسن نقی زاده و محمد افخمی، دهنه کردن و زین گذاری اسب انجام و اعضا، سوارکاری مختصری را تجربه نمودند و برخی از اعضا نیز بر تجربه اسب سواری خود افزوده و با گرفتن عکس، خاطراتی شیرین و پرنشاط و ماندگاری را ثبت نمودند. در پایان ضمن تشکر از جناب آقای دکتر غفوری ریاست محترم دانشگاه و جناب آقای دکتر فتاحی در حمایت از برگزاری این برنامه و ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای کلیه همکاران گرامی، امید که با استمرار این برنامه ها و مشارکت فعال کارکنان دانشگاه شاهد تقویت و توسعه این قبیل برنامه ها در داخل و خارج از استان باشیم.
ستاد رفاهی دانشگاه***
اطلاعیه کارت خرید اعتباری
با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با فروشگاه بزرگ آقای مصطفی ابوطالبی به آدرس اردکان بلوار شهید بهشتی روبروی چوفا، تعدادی کارت خرید اعتباری به مبلغ 5 میلیون الی ده میلیون ریال جهت استفاده کارکنان دانشگاه در نظر گرفته شده است. مدت خرید سه ماه  و مدت بازپرداخت دو ماهه , از حقوق کارکنان قابل کسر می باشد. علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام، فرم وکالت کسر از حقوق را تکمیل و به امور مالی دانشگاه تحویل نمایند. جهت دریافت فرم وکالت اینجا کلیک کنید.
ستاد رفاهی دانشگاه
***

اطلاعیه ارزیابی متقاضیان مسکن طی نامه وزارت علوم

بر اساس توافق فی مابین وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و وزارت راه و شهرسازی، آمار گیری از متقاضیان فاقد مسکن هیات علمی جهت برنامه ریزی در دست اقدام می باشد. لذا از متقاضیان فاقد مسکن و زمین درخواست می شود تا پایان روز 4 شنبه مورخ 22 اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم پیوست و ارسال به ایمیل ستاد رفاهی دانشگاه به آدرس Refah@ardakan.ac.ir اقدام نمایند.
دانلود فرم ثبت نام

***
" اطلاعیه صندوق رفاه اعضا هیات علمی وزارت علوم"

" به اطلاع همکاران محترم هیات علمی می رساند پیرو نامه ارسالی مدیرعامل محترم صندوق رفاه پروژه مسکونی در منطقه 5 تهران (بلوار سیمون بولیوار) صندوق مذکور در نظر دارد نسبت به فروش واحدهای 100 الی 150 متر مربعی اقدام نماید. نحوه پرداخت در 4 مرحله معادل 150 میلیون تومان طی 4 ماه  از 15 اردیبشهت 95 می باشد. علاقمندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02144831194 تماس بگیرند."اطلاعیه بیمه تکمیلی درمان-سال95

کارکنان گرامی دانشگاه اردکان

طبق سنوات گذشته بیمه تکمیل درمان کارکنان در حال برنامه ریزی جهت انعقاد قرارداد می باشد. لذا از متقاضیان درخواست می شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و تحویل فرمهای مربوطه در پایین اطلاعیه اقدام  و حداکثر تا تاریخ 5 اردیبهشت ماه به ستاد رفاهی تحویل نمایند. جهت مشاهده مشخصات بیمه و حق بیمه برای هر نفر اینجا کلیک کنید.  

جهت دریافت فرم شماره 1 افراد متقاضی جدید و افرادی که در سال جدید دارای تغییرات افراد تحت تکفل می باشند اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت فرم تعهد (شماره 2) برای افرادی که در سال جدید بدون تغییر افراد تحت تکفل یوده اند اینجا کلیک کنید.

ستاد رفاهی دانشگاه
***
قابل توجه علاقه مندان به ورزش والیبال
به اطلاع کلیه کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی می رساند سالن ورزشی آموزشکده فنی شهید بهشتی اردکان روزهای شنبه هر هفته از ساعت6 لغایت 7/30 بعدازظهر جهت استفاده همکاران در اختیار می باشد.
آدرس سالن:آموزشکده فنی شهید بهشتی اردکان
 
***
فروش مسکن جهت اعضا هیات علمی 
" به اطلاع همکاران گرامی هیات علمی می رساند، ستاد رفاهی مجمع صنفی اساتید وزارت علوم با توجه به جلب همکاری بنیاد توسعه و عمران موقوفات؛ در نظر دارد نسبت به فروش آپارتمانهای آماده تحویل بصورت اقساط یک ساله بفروش برساند. علاقمندان جهت ثبت نام به سایت www.Majma-asatid.ir   مراجعه نمایند.ضمنا حداقل متراژ آپارتمانهای مذکور 100 متر مربع و قیمت هر متر مربع حداقل پنجاه میلیون ریال و در تهران واقع می باشند. "
***
تخفیف هتل بین المللی 5 ستاره قصر مشهد
به اطلاع همکاران گرامی می رساند امکان استفاده از هتل بین المللی تا پایان سال جاری با تخفیف 20 درصد فراهم می باشد. ضمنا در صورت اقامت حداقل سه شب، شب سوم رایگان خواهد بود. جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی با تلفن 38007 -051 تماس و یا به سایت www.Hotelghasr.com  مراجعه فرمایید.
***
به اطلاع کارکنان گرامی می رساند روزهای سه شنبه ساعت 7 الی 8 بعد از ظهر هر هفته امکان استفاده از سانس استخر مخصوص دانشگاهیان اردکان فراهم شده است. لذا علاقمندان میتوانند به استخر طراوت اردکان در ساعت فوق الذکرجهت استفاده مراجعه نمایند.
***
اطلاعیه وزارت علوم(تسهیلات خرید و ساخت مسکن اعضای هیأت علمی پیمانی)
***
اطلاعیه استفاده از خدمات پذیرایی هتل پردیسان مشهد با قیمت مناسب ویژه
پیرو نامه ارسالی همکاران هیات علمی می توانند از تخفیف ویژه مجتمع آموزشی فرهنگی هتل پردیسان واقع در مشهد در طول ایام سال بهره مند شوند.تلفن:38791820-051/فاکس:38795025-051 جهت اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.
***

اعلام آمادگی ارایه خدمات دانشگاه بین المللی چابهار

به اطلاع همکاران گرامی می رساند مجموعه اقامتی امام علی ( ع) دانشگاه بین المللی چابهار آماده ارایه خدمات و پذیرایی از همکاران و واحدهای دانشگاهی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت WWW.iuc.a.c.ir  مراجعه نمایید.
 

***
دریافت فرم نظرخواهی

فرم تقاضای عضویت در شرکت تعاونی مسکن
بهره مندی از خدمات هتل های زنجیره ای مهر استان یزد


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035